Upozornění k parkování u retenční nádrže - ZÁKAZ

Vjezd k retenční nádrži od zahrádek je všem motorovým vozidlům zakázán. Bohužel výklad značky vjezd vozidlům ČRS povolen je velmi sporný. Na základě stížností majitele nemovitosti sousedící s parkovištěm a vyjádření PČR platí do odvolání zákaz vjezdu. Na řešení situace pracujeme.

Vzhledem k sporům, které už nějakou dobu probíhají jsme se rozhodli vyvěsit rozhodnutí MÚ Moravská Třebová z 15.11.2018 č.j. MUMT 35465/2018/OD2 .
Dle následujících dokumentů je zřejmé, že je možný vjezd k nádrži i přes zákaz vjezdu, který je na příjezdové cestě umístněn.

Citujeme:
„Osazení svislého d. zn. B1 – zákaz vjezdu všech vozidel + E13 – „Mimo dopravní obsluhy a vozidel ČRS“ před vjezdem na hráz Retenční nádrže Moravská Třebová (sjezd z I/35) a doplnění stávajícího d.zn. B1o dodatkovou ceduli E13 – „Mimo dopravní obsluhy a vozidel ČRS“ na konci Retenční nádrže (příjezd ze zahrádkářské kolonie)"

Jelikož každý držitel povolenky k lovu je členem ČRS je mu dle našeho názoru vjezd umožněn.

Dokumenty k nahlédnutí:

 MUMT-35465-2018-OD2.pdf

MUMT-35465-2018-OD2.pdf

 

Adresa:

Image

Český rybářský svaz, z. s.
MO Moravská Třebová
Boršov 29
571 01 Moravská Třebová
email: info@rybari-mt.cz

Odběr novinek emailem:

Pokud máte zájem dostávat novinky z MO, vyplňte níže svoje jméno a e-mail. Potvrďte registraci ve zprávě, která Vám obratem přijde a je to. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu s aktualitou.